Επίσκεψη στο Τμήμα Περιφερειακής & Οικονομικής Ανάπτυξης Άμφισσας – Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθήνας

Τη Δευτέρα 11 Μαρτίου 2024 οι μαθητές/τριές μας επισκέφτηκαν τις εγκαταστάσεις του Τμήματος  Περιφερειακής & Οικονομικής Ανάπτυξης Άμφισσας και ενημερώθηκαν για τις προοπτικές των σπουδών από την Πρόεδρο κ. Κατσαΐτη.

εικόνα Viber 2024 03 11 11 43 57 112

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Γ΄ΤΑΞΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 20-2-24 συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών για την εκδρομή της Γ΄ Λυκείου στην Θεσσαλονίκη από 4 έως και 8 Μαρτίου 2024 και επιλέχθηκε η προσφορά του πρακτορείου ΛΟΚΡΙΣ , ως η πιο συμφέρουσα. Ενστάσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι και την Παρασκευή 23/2/24 στις 12.30 το μεσημέρι.

Προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών για τη συμμετοχή υποψηφίων στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Στρατιωτικών Σχολών ακαδημαϊκού έτους 2024-2025.

2024_01_23 _Φ251_7175_Α5_ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ_2024_ΑΔΑ 62ΠΩ46ΝΚΠΔ-ΩΨ9

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΕΠΑΛ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

Σας ενημερώνουμε ότι το ΠΕΠΑΛ Άμφισσας προσφέρει κοινωνικό φροντιστήριο σε όποιον /α μαθητή/τρια  επιθυμεί ανεξαρτήτως σχολείου και περιοχής στα μαθήματα:

«Αγγλικά αρχαρίων» Διαδικτυακά

«Χημεία» Α΄ Γενικού και Επαγγελματικού   Λυκείου Δια ζώσης

«Φυσική» Ά Γενικού και Επαγγελματικού   Λυκείου δια ζώσης

«Ανατομία-Φυσιολογία ΙΙ » ΕΠΑΛ Διαδικτυακά

«Υγιεινή» ΕΠΑΛ Διαδικτυακά

Επίσης προσφέρονται συνεδρίες Επαγγελματικού Προσανατολισμού μαθητές Γυμνασίου-Λυκείου από ειδικά εκπαιδευμένο εκπαιδευτικό.

Υποβολή ενδιαφέροντος

Οι γονείς-κηδεμόνες μπορούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον στέλνοντας mail στο mail@epal-prot-amfiss.fok.sch.gr