HOTEL ΠΑΡΑΛΙΟ

Στην Γ΄ τάξη, στο τμήμα της ειδικότητας Υπαλλήλων Ξενοδοχειακών Επιχειρήσεων, στα πλαίσια των εργαστηριακών ωρών του μαθήματος, Λειτουργίες Ξενοδοχειακών Μονάδων, αποφασίσαμε να παίξουμε ένα θεατρικό.
Έγινε η ανάθεση ρόλων στους μαθητές και παρουσιάστηκε σε όλους τους μαθητές του σχολείου σε ειδική εκδήλωση.

Δείτε το θεατρικό στο κανάλι μας, στο youtube.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Γράψτε σχόλιο

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ Ν. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Η εργασία αυτή δημιουργήθηκε στα πλαίσια του μαθήματος Εφαρμογές Η/Υ στον Τουρισμό και κρίθηκε μετά από ψηφοφορία του τμήματος ως η πληρέστερη σε σχέση με τους περιορισμούς που είχαν τεθεί. Τα κείμενα και οι φωτογραφίες έχουν αντιγραφεί εν μέρει ή ολόκληρα από ιστότοπους του διαδικτύου.

Οι καθηγήτριες:

– Μιργκούδη Μάρθα