Τελετή βράβευσης των μαθητών Γενικών Λυκείων, Γυμνασίων και Δημοτικών Αιτωλοακαρνανίας, οι οποίοι διακρίθηκαν σε Πανελλήνιους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς το σχολικό έτος 2015 -16.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Το Παράρτημα Αιτωλοακαρνανίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας σας προσκαλεί να παρευρεθείτε στην τελετή βράβευσης των μαθητών Γενικών Λυκείων, Γυμνασίων και Δημοτικών Αιτωλοακαρνανίας, οι οποίοι διακρίθηκαν σε Πανελλήνιους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς το σχολικό έτος 2015 -16.

Η απονομή των επαίνων θα πραγματοποιηθεί, στην αίθουσα του Τρικούπειου Πολιτιστικού Κέντρου Μεσολογγίου την Κυριακή 05 Ιουνίου 2016 και ώρα 11:00.

Σχολεία των οποίων μαθητές θα βραβευθούν :

Γενικά Λύκεια : 1ο, 2ο Ναυπάκτου, 2ο Μεσολογγίου, Εκπαιδευτήρια Πάνου

Γυμνάσια : 1ο, 2ο Ναυπάκτου, 1ο, 2ο Μεσολογγίου

Δημοτικά :  Αγγελοκάστρου, Αγίου Θωμά, 1ο Αστακού, 1ο, 2ο  Αιτωλικού, Αντιρρίου, Γαβαλούς, Γουριάς,1ο Δάφνης, , Εκπαιδευτήρια Πάνου, Κάτω Ζευγαρακίου,  Κάτω Μακρινούς, Λυγιάς, Ματαράγγας, Μάστρου, 1ο, 2ο, 3ο, 4ο, 5ο, 6ο Μεσολογγίου, 1ο, 2ο, 3ο, 4ο, 7ο Ναυπάκτου,  2ο Νεοχωρίου,   Παπαδάτων.

Για να δείτε την πρόσκληση και το πρόγραμμα της τελετής βράβευσης σε μορφή pdf, πατήστε εδώ

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις - Επικαιρότητα, Εκδηλώσεις. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.