Το μπλοκάκι μας

Άλλος ένας ιστότοπος Blogs.sch.gr

Εκδρομή στην Ιαπωνική πρεσβεία!

Μάι 201827

Την Παρασκευή 01/06/2018 οι Δ’,Ε’,Στ’ τάξεις του σχολείου μας θα επισκεφτούν την Ιαπωνική πρεσβεία όπου θα μάθουν διάφορα πράγματα για την ιαπωνική κουλτούρα και τον πολιτισμό τους αλλά και θα φτιάξουν χειροτεχνίες οριγκάμι!

από κάτω από: Τα μαθήματά μας | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εκδρομή στην Ιαπωνική πρεσβεία!

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ!

Μάι 201820

Την Τετάρτη 23/5/2018 το σχολείο μας θα παραμείνει κλειστό γιατί έχει εκλογές ο κλάδος μας!

από κάτω από: Τα μαθήματά μας | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ!

Καλημέρα κόσμε!

Μάι 201820

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Καλό ξεκίνημα!Αυτό είναι το πρώτο μας blog !Από εδώ θα ενημερώνεστε για τα νέα του σχολείου μας και της τάξης μας!Θα βλέπετε τις εργασίες μας και τις δραστηριότητες μας!Καλή αρχή!