ΓΙΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ

ΟΙ ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ

διατροφικες συνήθειες μαθητών

Για την εργασία στο Β΄επίπεδο επιμόρφωσης Τ.Π.Ε.

DCIM100MEDIA

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

panellhnies-2017

Αύριο ξεκινούν οι πανελλήνιες των Γενικών Λυκείων./  Εύχομαι σ΄όλους τους υποψήφιους,  μα κυρίως στα παλιά μου πρωτάκια/δευτεράκια του 4ου Δημ. Σχ. Ηλιούπολης, που μεγάλωσαν κι επιτέλους ήρθε η δική τους στιγμή, να δώσουν τον εαυτό τους με σύνεση κι ηρεμία.  Να καταφέρουν το επόμενο βήμα προς τα όνειρά τους και μια επιτυχία που όντως να γίνει ακολούθως ο δρόμος τους στο μέλλον που ίσως το φαντάζονται ή το επιζητούν διακαώς. Ό,τι και να πετύχουν αυτές τις μέρες να τους οδηγήσουν σε μονοπάτια φωτεινά κι όμορφα για τη ζωή τους.

Καλημέρα κόσμε!

ΧΕΡΙΑ 2000

Κάθε δάσκαλος/α προσπαθεί να είναι μια φλογίτσα αναμμένη που θα διώξει τα σκοτάδια της αμάθειας, της άγνοιας, του εγωκεντρισμού.  Θα μεταδώσει το φως της αγάπης και της γνώσης σε όποιον θα θελήσει να το πάρει και να το μεταφέρει.