my moodle

Wordle: my moodle

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο my moodle

Deck The Halls Ένωση Καθηγητών Αγγλικής Δυτικής Μακεδονίας

Την Παρασκευή 19 Δεκεμβρίου 2014 πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία η χριστουγεννιάτικη εκδήλωση της ΕΚΑΔΥΜΑ στην Αίθουσα Τέχνης της Κοζάνης. Η εκδήλωση είχε θέμα τα Χριστούγεννα στη Μεγάλη Βρετανία και συμμετείχαν μαθητές απ΄ όλες τις βαθμίδες εκπαίδευσης και καθηγητές/-τριες. Παρουσιάστηκαν τραγούδια από χορωδία, δραματοποιήσεις, ποιήματα, αποσπάσματα από λογοτεχνικά κείμενα και ταινίες, βίντεο και happenings. Η βραδιά μας έκλεισε με ζεστό τσάι και λιχουδιές.

Ευχαριστούμε όλους όσοι βοήθησαν σ’ αυτή την εκδήλωση, τους μαθητές κυρίως, που αφιέρωσαν τον ελάχιστο ελεύθερο χρόνο τους, το Ωδείο Δημητρίου Δημόπουλου, τους συναδέλφους,  και τους φίλους της Ένωσης, μικρούς και μεγάλους, που μας τίμησαν με την παρουσία τους.

AFISA

Deck

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Deck The Halls Ένωση Καθηγητών Αγγλικής Δυτικής Μακεδονίας

Καλημέρα κόσμε!