ΕΡΓΑΣΙΑ 7.6 ΕΛΕΥΣΙΝΑ

Wordle: about moodle

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΡΓΑΣΙΑ 7.6 ΕΛΕΥΣΙΝΑ

Λαϊκή ποδηλατοδρομία

Το ΠΕ.Α.Π. και η επιτροπή περιβάλλοντος, διοργανώνουν και φέτος τη Λαίκή ποδηλατοδρομία με σύνθημα “αγαπώ την πόλη μου, κυκλοφορώ με ποδήλατο”.

Πάρτε το ποδήλατό σας και ελάτε να κάνουμε μία βόλτα στους ομορφότερους δρόμους του δήμου μας. Σας περιμένουμε όλους την Κυριακή, 15 Ιουνίου στις 10.30 το πρωί στην Πλατεία Δημοκρατίας.

Στην ποδηλατοδρομία μπορούν να πάρουν μέρος παιδιά από 10 έως και .. 100 χρονών. Στόχος είναι η όσο το δυνατόν μεγαλύτερη χρήση του ποδηλάτου για τις μετακινήσεις μας εντός του δήμου, αλλά και για μια περιήγηση στους δρόμους  που ενώνουν και περιβάλλον τα δάση μας.

girl-riding-bicycle-oscar-gutierrez

Για περισσότερα:
Δήμος Λυκόβρυσης – Πεύκης: http://www.dimospefkis.gr/

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Λαϊκή ποδηλατοδρομία

Καλημέρα κόσμε!