Ε.Κ.Φ.Ε. Αλίμου

Ιστότοπος του 2ου Εργαστηριακού Κέντρου Φυσικών Επιστημών Δ΄ Αθήνας

Επιμόρφωση για δημιουργία και διαχείριση blog στο Π.Σ.Δ.

Συγγραφέας: 2ο ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Δ' ΑΘΗΝΑΣ (ΑΛΙΜΟΣ) στις 3 Νοεμβρίου 2015

Αγαπητοί συνάδελφοι
Το αρχείο  apodohi που επισυνάπτεται είναι ο πίνακας με τα στοιχεία των αιτούντων συμμετοχή στην επιμόρφωση με θέμα: «Δημιουργία και διαχείριση blog εντός του Πανελληνίου Σχολικού Δικτύου (ΠΣΔ)» όπου φαίνεται και η αποδοχή ή όχι της αίτησης σας.
Η επιμόρφωση προϋποθέτει τη συμμετοχή σας και στις δύο συναντήσεις (Τετάρτη 4-11-2015 και Τετάρτη 11-11-2015). Εκ παραδρομής στο έγγραφο που αρχικά στάλθηκε στα σχολεία από τη Δ΄ Διεύθυνση είχε σημειωθεί ότι υπάρχει δυνατότητα επιλογής πράγμα που δεν ισχύει.
Δεν είναι υποχρεωτικό αλλά όσοι συνάδελφοι μπορούν, ας φέρουν το δικό τους laptop με καλώδιο σύνδεσης στο internet.
Παρακαλείσθε σε περίπτωση που κάποιος αν και έχει επιλέγει, αδυνατεί να παρευρεθεί, ας με ενημερώσει με mail ή τηλεφωνικά μέχρι 2μ.μ. ώστε να καταλάβει τη θέση του ο επόμενος συνάδελφος από τον πίνακα.

Χριστόφορος Στογιάννος
Υπεύθυνος του ΕΚΦΕ Αλίμου
Υ.Γ. Θα εξετάσω το ενδεχόμενο συμμετοχής επιπλέον συναδέλφων με δικό τους laptop. Θα ενημερωθείτε για αυτό, με mail ή τηλεφωνικά, μέχρι αύριο Τετάρτη στις 2μ.μ..