Διαδικτυακή συνάντηση, εκδήλωση – ενημέρωση των Συλλόγων Εκπαιδευτικών και των Συλλόγων Γονέων & Κηδεμόνων Σχολικών Μονάδων σε συνεργασία με την Ένωση Γονέων Βόλου, το «Χαμόγελο του Παιδιού» και την Εισαγγελία Ανηλίκων Βόλου με θέμα : «Κακοποίηση – Παραμέληση Παιδιών» Λήψη αρχείου
Οι νηπιαγωγοί του 6ου Νηπαιγωγείου Φερών Περιβλέπτου σας καλωσορίζουν Αν θέλετε να αλλάξουμε απόψε ζωή γίνετε μαζί μας παιδιά!!