ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2017-2018

Στολισμός Χριστουγεννιάτικου δέντρου ΕΕΕΕΚ Θήβας

3 Δεκεμβρίου 2017: Πανελλήνια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία

Την Δευτέρα 4/12/2017, επισκέφτηκαν το σχολείο μας μαθητές του 2ου Λυκείου Θήβας και τα εργαστήρια Ζαχαροπλαστικής, Χειροτεχνίας και Κηπουρικής συνεργάστηκαν και  πραγματοποίησαν διάφορες δράσεις – δραστηριότητες στα πλαίσια της συνεκπαίδευσης και κοινωνικοποίησης του σχολείου.

Στιγμιότυπα από τις εκδηλώσεις του σχολείου μας για την επέτειο του Πολυτεχνείου και της 28ης Οκτωβρίου 2017

3 Οκτωβρίου 2017: Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού

Την ημέρα αυτή στο ΕΕΕΕΚ Θήβας υλοποιήθηκαν διάφορες σχολικές αθλητικές δραστηριότητες.

ΧΡΙΣΤΟΥΓΙΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΧΟΛ. ΕΤΟΥΣ 2016-2017

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΕΕΕΚ ΘΗΒΑΣ-5πρόσκληση εεεεκ Θήβας

Πρόσκληση Καλοκαιρινής γιορτής Σχολικού έτους 2015- 2016

Πρόσκληση Καλοκαιρινής Γιορτής

Οι μαθητές, ο Διευθυντής και ο σύλλογος Διδασκόντων του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Θήβας, σας προσκαλούν στην Καλοκαιρινή γιορτή που θα γίνει στο χώρο του σχολείου την Τετάρτη 15 Ιουνίου στις 7:00 μ.μ.

Πρόσκληση 25ης Μαρτίου

Πρόσκληση 25 Μαρτίου ΕΕΕΕΚ Θήβας

ΤΟΥΡΝΟΥΑ BOCCE EEEEK ΘΗΒΑΣ 2015

ΤΟΥΡΝΟΥΑ BOCCE ΘΗΒΑΣ SAM_5969 SAM_6010

Πρόσκληση στη Χριστουγεννιάτικη Γιορτή και στο Bazaar

Επίσημη Πρόσκληση Χριστουγέννων ΕΕΕΕΚ Θήβας

Ο Διευθυντής, οι μαθητές και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Θήβας σας προσκαλούν στη σχολική εορτή και στο Bazaar που διοργανώνουν για τα Χριστούγεννα. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 17 Δεκεμβρίου στις 17:00 μ.μ. στο χώρο του σχολείου Θα σας περιμένουμε με χαρά.

Πρόσκληση στην καλοκαιρινή γιορτή μας!

prosklisi

...