Ανακύκλωση

Περιβάλλον 1 Σχόλιο »

Αγαπημένο παιδικό τραγούδι για την ανακύκλωση!!!!!

Τι μπορούν να γίνουν τα υλικά μετά την ανακύκλωση;

Περιβάλλον 1 Σχόλιο »

visit Spain

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο visit Spain

Η τρύπα του Όζοντος

Περιβάλλον Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η τρύπα του Όζοντος

Παρακολουθήστε ένα σύντομο εκπαιδευτικό βίντεο για ένα παγκόσμιο περιβαλλοντικό πρόβλημα, την τρύπα του όζοντος, κάνοντας κλικ εδώ

Επαναληπτικό Χημείας Β’ Γυμνασίου Β’ τετράμηνο

Χημεία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επαναληπτικό Χημείας Β’ Γυμνασίου Β’ τετράμηνο

Κάπνισμα και Έφηβοι

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κάπνισμα και Έφηβοι

Όλο και συχνότερο είναι το φαινόμενο του καπνίσματος στους νέους. Η κακή συνήθεια ξεκινάει συνήθως από την εφηβεία. Οι ακόλουθοι παράγοντες καθορίζουν την αιτία ή τις αιτίες που οι νέοι αρχίζουν το κάπνισμα: Συνήθεια γονέων, φίλοι, μεγαλύτερα αδέλφια, κοινωνικό περιβάλλον, Διαφήμιση και εμπορική σύνδεση με την εικόνα του, Διαφήμιση και εμπορική σύνδεση με τον αθλητισμό, Σχέσεις / οικογενειακή δομή, Επίπεδο εκπαίδευσης, Κοινωνικοοικονομικό επίπεδο, Διαχείριση άγχους και καταπίεσης, Αποδοχή Διαβάστε όλο το άρθρο »

AC DC

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο AC DC

Διαγωνισμός spaggetο-μαγειρικής

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαγωνισμός spaggetο-μαγειρικής

Στις 32 του τρέχοντος μηνός, στην αίθουσα δεξιώσεων του σαλέ “Spaggeti-O” θα πραγματοποιηθεί ο καθιερωμένος πλέον διαγωνισμός spaggeto-μαγειρικής για την ανάδειξη του καλύτερου spaggeti-chef. Θα ακολουθήσει η απονομή του χρυσού σκούφου. Να είστε όλοι εκεί!!!

Καλημέρα κόσμε!

Χωρίς κατηγορία 1 Σχόλιο »

© 2024 Το πανηγύρι της…Φυσικής.
   Φιλοξενείται από Blogs.sch.gr
RSS άρθρων RSS Σχολίων Σύνδεση