Στις 16/1/2015 στο 12ο Γυμνάσιο Ηρακλείου έγινε η δεύτερη δια ζώσης συνάντηση των καθηγητών γαλλικής και γερμανικής γλώσσας.Οι καθηγητές είχαν την ευκαιρία να ανταλλάξουν απόψεις ,απορίες και εντυπώσεις.
Στις 16/1/2015 στο 12ο Γυμνάσιο Ηρακλείου έγινε η δεύτερη δια ζώσης συνάντηση των καθηγητών γαλλικής και γερμανικής γλώσσας.Οι καθηγητές είχαν την ευκαιρία να ανταλλάξουν απόψεις ,απορίες και εντυπώσεις.
Στις 16/1/2015 στο 12ο Γυμνάσιο Ηρακλείου έγινε η δεύτερη δια ζώσης συνάντηση των καθηγητών γαλλικής και γερμανικής γλώσσας.Οι καθηγητές είχαν την ευκαιρία να ανταλλάξουν απόψεις ,απορίες και εντυπώσεις.
Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτό είναι το πρώτο σας άρθρο. Αλλάξτε το ή διαγράψτε το και αρχίστε το “Ιστολογείν”!