Εθνική επέτειος 25ης Μαρτίου

Μαρ 201822

Thn Παρασκευή 23-03-2018, θα πραγματοποιηθεί εορταστική εκδήλωση για την επέτειο της εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου. Οι μαθητές και οι μαθήτριες θα προσέλθουν κανονικά (8:15) και θα αποχωρήσουν με τη λήξη της εκδήλωσης, περίπου στις 9:30. Το ολοήμερο δε θα λειτουργήσει.

Την Κυριακή 25-03-2018 ημέρα της εθνικής επετείου, οι μαθητές και οι μαθήτριες θα συγκεντρωθούν στον χώρο του σχολείου στις 9:15, προκειμένου να εκκλησιαστούν και στη συνέχεια να ακολουθήσουν το πρόγραμμα των τοπικών εκδηλώσεων. Καλό είναι να έρθουν όλα τα παιδιά με ενδυμασίας παρέλασης (μπλε ή σκούρο παντελόνι για τα αγόρια και φούστα για τα κορίτσια και λευκό πουκάμισο ή μπλούζα). Οι εκδηλώσεις υπολογίζεται να ολοκληρωθούν στις 11:30 περίπου, οπότε και τα παιδιά θα αποχωρήσουν με ευθύνη των γονέων-κηδεμόνων τους.

This is an example of a WordPress page, you could edit this to put information about yourself or your site so readers know where you are coming from. You can create as many pages like this one or sub-pages as you like and manage all of your content inside of WordPress.

...