Εθνική επέτειος 25ης Μαρτίου

Μαρ 201822

Thn Παρασκευή 23-03-2018, θα πραγματοποιηθεί εορταστική εκδήλωση για την επέτειο της εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου. Οι μαθητές και οι μαθήτριες θα προσέλθουν κανονικά (8:15) και θα αποχωρήσουν με τη λήξη της εκδήλωσης, περίπου στις 9:30. Το ολοήμερο δε θα λειτουργήσει.

Την Κυριακή 25-03-2018 ημέρα της εθνικής επετείου, οι μαθητές και οι μαθήτριες θα συγκεντρωθούν στον χώρο του σχολείου στις 9:15, προκειμένου να εκκλησιαστούν και στη συνέχεια να ακολουθήσουν το πρόγραμμα των τοπικών εκδηλώσεων. Καλό είναι να έρθουν όλα τα παιδιά με ενδυμασίας παρέλασης (μπλε ή σκούρο παντελόνι για τα αγόρια και φούστα για τα κορίτσια και λευκό πουκάμισο ή μπλούζα). Οι εκδηλώσεις υπολογίζεται να ολοκληρωθούν στις 11:30 περίπου, οπότε και τα παιδιά θα αποχωρήσουν με ευθύνη των γονέων-κηδεμόνων τους.

...