Αγαπημένοι και Αγαπημένες,

Ευχαριστούμε για την πολύτιμη συνεργασία μας!

Ευχόμαστε η Χριστουγεννιάτικη χαρά να κατοικεί  μόνιμα στις καρδιές μας!

Με εκτίμηση κι αγάπη,

Η Υπευθ. Σχολ. Δρ. Α/θμας Εκπ/σης Λάρισας

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος διοργανώθηκε διαγωνισμός χριστουγεννιάτικης κάρτας. Ο αυθορμητισμός, η φαντασία, η άριστη τεχνική ικανότητα, η χρήση πολλών τεχνικών, το καταπληκτικό μήνυμα που εκπέμπουν οι ζωγραφιές των μικρών μας μαθητών σε συνδυασμό με το μεράκι, την  έμπνευση και την καθοδήγηση των εκπαιδευτικών κάνουν τις κάρτες μας κάθε χρόνο μοναδικές!

Θέλουμε να συγχαρούμε τους 400 μαθητές Νηπιαγωγείων και Δημοτικών Σχολείων της Α/θμιας Εκπ/σης Λάρισας, που κατάφεραν να αποτυπώσουν με το δικό τους μοναδικό τρόπο το μήνυμα των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς.

Ευχαριστούμε και όλους τους συμμετέχοντες: τους Δ/ντές των σχολείων που συντόνισαν, τους δασκάλους και νηπιαγωγούς που ενέπνευσαν, τους εκπαιδευτικούς Εικαστικών που καθοδήγησαν και τους μικρούς καλλιτέχνες που δημιούργησαν μοναδικά έργα!

Μέσα από τα μάτια των μικρών μας μαθητών, σας στέλνουμε τις ευχές μας για «Καλές Γιορτές».

Με εκτίμηση,

Η Αν. Δ/ντρια  Π.Ε. Λάρισας,

Σοφία Παπαδοπούλου

Λήψη αρχείου

Πρόσκληση συμμετοχής σε Βιωματικό σεμινάριο με το Θεσσαλικό θέατρο.

Λήψη αρχείου

Κατάσταση συμμετεχόντων εκπ/κών στο Βιωματικό σεμινάριο με το Θεσσαλικό θέατρο.

Λήψη αρχείου

Εκπαιδευτικό πρόγραμμα παιδικής σκηνής του Θεσσαλικού Θεάτρου Η «Οδύσσεια» του Ομήρου.