Αγαπητοί και Αγαπητές μας,

Σας προσκαλούμε στην τελετή Βράβευσης του διαδικτυακού διαγωνισμού καλλιτεχνικής έκφρασης που διοργάνωσε η Δ/νση Α/θμιας Εκπ/σης Λάρισας με θέμα: «Σκέφτομαι και Δρω, Περιγράφω αυτό που Ζω».

Η τελετή θα γίνει την Δευτέρα 29/6/2020 το απόγευμα στις 7.30 στην αυλή του 2ου Δημ. Σχολείου Λάρισας (Ηπείρου 34).

Θα ήταν τιμή και χαρά μας να σας έχουμε κοντά μας!

Με εκτίμηση,

Η Αν. Διευθύντρια Α/θμιας Εκπ/σης Λάρισας

Παπαδοπούλου Σοφία

Αγαπητοί και Αγαπητές μας,

Σας ενημερώνουμε ότι ολοκληρώθηκε ο διαδικτυακός διαγωνισμός καλλιτεχνικής έκφρασης με τίτλο: «Σκέφτομαι και Δρω, Περιγράφω αυτό που Ζω». Στον διαγωνισμό που ήταν προαιρετικός, πήραν μέρος 37 σχολικές μονάδες και πάνω από 500 μαθητές/τριες με την παρότρυνση των εκπαιδευτικών και των γονέων τους.

Η τελετή Βράβευσης θα γίνει την Δευτέρα το απόγευμα στις 7.30 στην αυλή του 2ου Δημ. Σχολείου Λάρισας (Ηπείρου 34).

Παρακαλώ να ενημερωθούν οι ενδιαφερόμενοι.

Η Υπεύθυνη Σχολ. Δρ. Π.Ε. Λάρισας

Απολογισμός προγραμμάτων 2019-20

ΒΕΒΑΙΩΣΗ-ΠΡΟΤΥΠΗ-ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ-ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ (Ανακτημένο)

ΒΕΒΑΙΩΣΗ-ΠΡΟΤΥΠΗ-ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ-Δ-ΝΤΩΝ

ΕΓΚΡΙΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 2019-2020

Αγαπητοί/ες Συνάδελφοι/ισσες,

Καταρχήν να σας συγχαρούμε όλους για την πολύ μεγάλη επιτυχία του διαδικτυακού μας σεμιναρίου!

Μάθαμε, γνωρίσαμε, ταξιδέψαμε, ερευνήσαμε, παίξαμε…, πήραμε ωραίες ιδέες και μακάρι όλα αυτά την επόμενη φορά να τα ζήσουμε από κοντά, γιατί όσο υπέροχο κι αν είναι ένα διαδικτυακό σεμινάριο πάντα μας λείπει η προσωπική παρουσία του καθενός και της καθεμιάς από εσάς…

Ευχαριστούμε και για τα καλά σας λόγια που μας δίνουν δύναμη να συνεχίζουμε και να κάνουμε ωραίες δράσεις, αλλά επειδή θέλουμε να μάθουμε τις εντυπώσεις σας από το σεμινάριο, σας παρακαλούμε να συμπληρώσετε την παρακάτω φόρμα αποτίμησης  https://forms.gle/WHkCjHUbEbwti26T6

Οι Βεβαιώσεις θα σας σταλούν ηλεκτρονικά.

Σας ευχαριστούμε και πάλι για τη συμμετοχή σας.

Με εκτίμηση,

Οι εκπρόσωποι της Οργανωτικής Επιτροπής,