Προκήρυξη πλήρωσης θέσεων προϊσταμένων 2/θ και 3/θ Νηπιαγωγείων και Δημοτικών Σχολείων αρμοδιότητας της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

symbouloiΠροκηρύσσεται η πλήρωση θέσεων Προϊσταμένων 2/θέσιων και 3/θέσιων Νηπιαγωγείων και Δημοτικών Σχολείων αρμοδιότητας της Διεύθυνσης Π.Ε. Ιωαννίνων, των οποίων η θητεία είναι τριετής και ξεκινά με την τοποθέτησή τους και λήγει την 31η Ιουλίου 2020

καλούνται

οι εκπαιδευτικοί των οργανικά διθέσιων και τριθέσιων νηπιαγωγείων και δημοτικών σχολείων που πληρούν τις προϋποθέσεις που προβλέπονται στην παρ. 3 του άρθρου 17 του 4327/2015 κι επιθυμούν να ασκήσουν καθήκοντα Προϊσταμένου/νης, να υποβάλουν σχετική αίτηση υποψηφιότητας για τη σχολική μονάδα όπου υπηρετούν και ανήκουν οργανικά, στη Διεύθυνση Π.Ε. Ιωαννίνων, συνοδευόμενη από τα απαραίτητα δικαιολογητικά, από την Τρίτη 5 Σεπτεμβρίου 2017 έως και την Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου και ώρα 14.00, προκειμένου να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής.

Δείτε ολόκληρη τη σχετική προκήρυξη

Επισυνάπτονται: 1. Η Αίτηση του Υποψηφίου

2. Υπεύθυνη Δήλωση