ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ Δ΄ , Ε΄ ΚΑΙ ΣΤ΄ ΤΑΞΕΩΝ

Συγγραφέας: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ" ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | Κατηγορία Γενικά | , στις 12-10-2020

Σας ενημερώνουμε ότι οι γονείς των Δ΄και Ε΄ τάξεων θα ενημερωθούν για την πρόοδο των παιδιών τους την Πέμπτη 15/10/2020 και ώρα 16:00, σύμφωνα με το πρόγραμμα που έχουν δώσει οι εκπαιδευτικοί των τάξεων στους μαθητές.

Οι γονείς της ΣΤ΄ τάξης θα ενημερωθούν για την πρόοδο των παιδιών τους την Τετάρτη 21/10/2020 και ώρα 16:00, σύμφωνα με το πρόγραμμα που έχει δοθεί στους μαθητές.

Παρακαλούμε να προσέλθετε τις ώρες που σας δόθηκαν και φορώντας προστατευτική μάσκα. Η ενημέρωση θα γίνει σε εξωτερικό χώρο και για τον λόγο αυτό σε περίπτωση βροχής θα αναβληθεί.

Σας ευχαριστούμε

Ο Σύλλογος Διδασκόντων

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑΤΑ – ΩΡΕΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ

Συγγραφέας: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ" ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | Κατηγορία Γενικά | , στις 05-10-2020

ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΗΝ Η-ΤΑΞΗ

Συγγραφέας: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ "ΑΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ" ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | Κατηγορία Γενικά | , στις 04-10-2020

Εγγραφή μαθητών σε μαθήματα στην ηλεκτρονική τάξη

Παραπάνω σας παραθέτουμε τις οδηγίες εγγραφής των μαθητών στα μαθήματα στην η-τάξη.

Παρακαλούμε όπως εγγράψετε τους μαθητές.

Σας ευχαριστούμε.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων