Το 12/θ Δημοτικό Σχολείο Λουτρών Αιδηψού

Το 12/θ Δημοτικό Σχολείο Λουτρών Αιδηψού για δεύτερη χρονιά βρίσκεται στην μεγάλη ραδιοφωνική παρέα του European school radio , με την εκπομπή του L.A school radio μια εκπομπή που θα έχει σαν κεντρικό θέμα τις καλύτερες μουσικές !!!!
Η πρώτη μας εκπομπή βέβαια είναι έτοιμη και θα μεταδοθεί λίγο πριν τα Χριστούγεννα …
Συντονιστείτε στην ιντερνετικη συχνότητα του esradio 21 Δεκέμβρη στις 3:00 το μεσημέρι επιλεγμένες χριστουγεννιάτικες μουσικές από τους μαθητές του Στ΄1 του 12/θ Δημοτικού Σχολείου Λουτρών Αιδηψού θα σας συντροφευόσουν για σχεδόν μια ώρα .
MIX RADIO

XMASS LA SCHOOL RADIO

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Το 12/θ Δημοτικό Σχολείο Λουτρών Αιδηψού

Καλημέρα κόσμε!