Βράβευση μαθητή του σχολείου μας!

Ένας μαθητής , του σχολείου μας,  της  Δ’ τάξης διακρίθηκε στο διαγωνισμό έκθεσης με θέμα

«Αποταμίευση και φορολογική συνείδηση»

που διοργάνωσε το Οικονομικό Επιμελητήριο Δωδεκανήσου σε συνεργασία με το τμήμαΣχολικών Δραστηριοτήτων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Δωδεκανήσου για το έτος 2013-2014.

Πρόκειται για το μαθητή Λαουντό Μανώλη, ο οποίος με το γραπτό του λόγο ξεχώρισε και πρώτευσε σε αυτόν τον διαγωνισμό. Ο διαγωνισμός αφορούσε τις τάξεις Δ’, Ε’ και ΣΤ’ με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Αποταμίευσης, 31 Οκτωβρίου.

Οι πέντε πρώτες εκθέσεις βραβεύτηκαν με 5 tablets τελευταίας τεχνολογίας σε μια όμορφη εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στο  CastelloRosso, βράδυ της Παρασκευής, 7 Φλεβάρη 2014.

Συγχαρητήρια!!Ας είναι αυτή η αρχή για πολλές επιτυχίες και βραβεύσεις των μαθητών μας στη μελλοντική πορεία της ζωής τους!