no rotate image set no rotate image set no rotate image set no rotate image set

Αγαπητοί γονείς, κηδεμόνες και μαθητές,

Ο Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά 2022-2023, θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 9:30 π.μ. , στο προαύλιο του σχολείου μας!

Η χρήση της μάσκας είναι προαιρετική για τους/τις μαθητές/τριες σε όλες τις τάξεις, τους εκπαιδευτικούς και το λοιπόπροσωπικό, καθώς και για τους επισκέπτες των σχολικών μονάδων.

Τα βιβλία θα μοιραστούν την Τρίτη, οπότε δε χρειάζεται να έχετε τσάντες μαζί σας.

Ώρα αποχώρησης: 10:00

Οι Γονείς και Κηδεμόνες όπως μεριμνήσετε για την ασφαλή αποχώρηση των παιδιών.

Ευχόμαστε να έχουμε μια όμορφη συνεργασία και σχολική χρονιά με υγεία και χαρά!

Σύλλογος διδασκόντων του Δημοτικού Σχολείου Φόδελε

κάτω από: Γενικά

Το Δ.Σ. Φόδελε συμμετέχει στη διαδικασία της εσωτερικής και εξωτερικής αξιολόγησης σχολικής μονάδας για το σχολικό έτος 2021- 2022

Ασπρομάτη Στυλιανή : υπεύθυνη ολοημέρου

Παλιούρα Μαριάννα: εκπαιδευτικός των τάξεων Α΄, Γ΄, Δ’

Ράπτης Ιωάννης: προϊστάμενος και εκπαιδευτικός των τάξεων Β’, Ε’, ΣΤ’

Χαδιαράκου Ελένη: παράλληλη στήριξη

κάτω από: Γενικά

Το Δημοτικό Σχολείο Φόδελε και ο Σύλλογος διδασκόντων σας καλωσορίζει στο blog του σχολείου.

κάτω από: Γενικά

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!