Αγιασμός για τη νέα αίθουσα του Ειδικού Νηπιαγωγείου

Την Τετάρτη 5 Μαρτίου 2017, μέσα σε κλίμα ενθουσιασμού πραγματοποιήθηκε αγιασμός στη νέα αίθουσα/προκάτ που τοποθετήθηκε από το Δήμο Κορυδαλλού για το Ειδικό Νηπιαγωγείο. Παραβρέθηκε ο Δήμαρχος Κορυδαλλού κος Σταύρος Κασιμάτης, εκπρόσωποι του Δήμου, ο Σχολικός Σύμβουλος Ειδικής Αγωγής κος Μπαλαμώτης,  η πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων, γονείς των μαθητών και συνάδελφοι από το 1ο Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού.

Ευχαριστούμε όλους όσοι συνέβαλαν ώστε να αποκτήσει το νηπιαγωγείο ένα μεγαλύτερο χώρο για να καλύψει τις ανάγκες του μέχρι να μεταστεγαστεί στο νέο σχολείο.

Επίσης, ευχαριστούμε το προσωπικό, τον πρόεδρο και το γενικό διευθυντή του Μετοχικού Ταμείου Αεροπορίας, που δείχνουν με κάθε ευκαιρία την αγάπη τους και τη στήριξή τους.