Κοπή βασιλόπιτας

Την Πέμπτη 26 Ιανουαρίου 2017, πραγματοποιήθηκε η καθιερωμένη κοπή της βασιλόπιτας για τους μαθητές, αλλά και για το προσωπικό του σχολείου μας. Στη σύντομη εκδήλωση παραβρέθηκαν η Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κα Γάτου και η αντιπρόεδρος κα Ιωαννίδου, που ευχήθηκαν καλή χρονιά και πρόσφεραν από ένα δωράκι στον τυχερό μαθητή, τον Κωνσταντίνο και στην εκπαιδευτικό, που πέτυχαν τα φλουριά. Οι βασιλόπιτες ήταν προσφορά του ζαχαροπλαστείου «Δασκαλάκης» (Μουσών 54 & Σωκίων, Νίκαια), που για ακόμη μία φορά στήριξε τους μαθητές και τις δράσεις του σχολείου μας.

Επίσης, κόπηκε άλλη μία βασιλόπιτα, ευγενική προσφορά ανώνυμης κυρίας, για το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, για τους οδηγούς και τις συνοδούς των σχολικών λεωφορείων.

Ευχαριστούμε και ευχόμαστε σε όλους καλή χρονιά!