ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΔΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,

Την Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου 2016, το απερχόμενο ΔΣ του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, σε συνάντηση που έγινε στο σχολείο, παρουσίασε το έργο της διετίας που πέρασε. Στη συνέχεια, τέθηκαν υποψηφιότητες για το νέο ΔΣ. Επειδή δε συγκεντρώθηκαν αρκετές υποψηφιότητες, παρακαλούμε θερμά όσοι ενδιαφέρεστε να είστε μέλη στο νέο ΔΣ του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, για  την επόμενη διετία, να το δηλώσετε στην πρόεδρο του ΔΣ, κα Γάτου Φωτεινή ή να έρθετε τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου 2016, στις 5:30 το απόγευμα, στο σχολείο, όπου θα γίνει επαναληπτική συνέλευση του Συλλόγου Γονέων για να συγκροτηθεί το ΔΣ του Συλλόγου. Επίσης, σας υπενθυμίζουμε να εξοφλήσετε τη συνδρομή σας στο Σύλλογο, η οποία είναι 5 ευρώ το χρόνο.

Σας ευχαριστούμε, το ΔΣ