Δημ σχ Αμπελειών-Χριστουγεννιάτικο Παζάρι στο σχολείο μας από Σύλλογο Γονέων 19-12 έως και 22-12-2017

Συγγραφέας: Δημοτικό Σχολείο Αμπελειών | Κατηγορία ανακοινώσεις, γονείς και σχολείο | , στις 16-12-2017

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΑΙ ΝΗΠ. ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, ο σύλλογος γονέων διοργανώνει «χριστουγεννιάτικο παζάρι» από Τρίτη 19-12-2017 έως και Παρασκευή 22-12-2017 στο 1ο όροφο στο Νηπιαγωγείο των Αμπελειών. Θα λειτουργεί από 08:30-10:00 π.μ. και 15:30-16:00μ.μ. κάθε μέρα. Τα μέλη του συλλόγου με πολύ μεράκι και δημιουργικότητα έκαναν κατασκευές και πολλά άλλα τα οποία πωλούνται σε λογικές τιμές. Σας παρακαλούμε όλοι οι γονείς αλλά και όλοι οι συγχωριανοί και μη να ενισχύσετε την προσπάθεια επισκεπτόμενοι και αγοράζοντας ώστε ο σύλλογος να μπορεί να βοηθήσει τα σχολεία μας σε ό,τι χρειαστούν, γιατί γνωρίζετε πόσο δύσκολες χειμωνιάτικες και κυριολεκτικά και μεταφορικά ημέρες έρχονται…!!!

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!!!

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων και καλές γιορτές!

Η πρόεδρος και τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου του συλλόγου

Σας παραθέτουμε παρακάτω ένα πολύ πολύ μικρό δείγμα των κατασκευών……