ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μαθητές/μαθήτριες του
4/Θ Δημοτικού Σχολείου Αγίας Γαλήνης ευχαριστούν θερμά τους παρακάτω χορηγούς για τη σημαντική συνεισφορά τους στην κάλυψη των μεταφορικών εξόδων για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικών επισκέψεων : την κα Ξένια Άγα – Κοτζανάκη , την κα Ιωάννα Ιωαννίδου καθώς και τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων.

ΣΧΟΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

Αγαπητοί Γονείς

Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι με την έναρξη της σχολικής χρονιάς στο Σχολείο μας θα παρευρίσκεται σχολική ψυχολόγος κάθε Παρασκευή και ώρες 08:30-13:00 με σκοπό την κοινωνική, συναισθηματική και μαθησιακή υποστήριξη των παιδιών αλλά και των γονέων αυτών καθώς και τη συνολική υποστήριξη της σχολικής μονάδας. Η συνεργασία μαζί του θα γίνεται σε προγραμματισμένο ραντεβού κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με τη Διευθύντρια σε ειδικά διαμορφωμένη αίθουσα στο χώρο του σχολείου σε κλίμα εχεμύθειας και εμπιστοσύνης.

Ευελπιστούμε στην αρμονική συνεργασία μαζί σας!!

Η Διευθύντρια  του σχολείου

Βαρβάρα Μαραβελάκη

ψυχολόγος clipart

Καλωσήρθατε

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.