γιορτή λήξης – τίτλοι σπουδών
Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι αύριο 11/06 το σχολείο λειτουργεί κανονικά, με πλήρες ωράριο και ολοήμερο. Οι μαθητές και οι μαθήτριες προσέρχονται στις 08:15 και αποχωρούν στις 13:15 και 15:00 του ολοήμερου. Στις 09:00 ξεκινά η γιορτή μας.
Την Παρασκευή 14/06 οι μαθητές και οι μαθήτριες, συνοδεία των γονιών τους, προσέρχονται στο σχολείο στις 08:30 προκειμένου να παραλάβουν τους τίτλους τους και να αποχαιρετήσουν τους εκπαιδευτικούς τους. Στη συνέχεια αποχωρούν για τις καλοκαιρινές διακοπές.
Να είστε καλά,
σας περιμένουμε στη γιορτή μας!
Για τον Σύλλογο Διδασκόντων
Η Διευθύντρια
Αικατερίνη Σγούρου