Περί Εκπαιδεύσεως

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Περί Εκπαιδεύσεως

Εβδομάδα Αλληλεγγύης 4 με 8 Δεκέμβρη

Για ακόμη μία χρονιά η Β΄ ΕΛΜΕ Έβρου συμμετέχει μαζί με τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό (Περιφερειακό Τμήμα Ορεστιάδας), τον Σύλλογο Εκπ/κών Π.Ε. Ορεστιάδας και την Ένωση Γονέων Ορεστιάδας, στην υλοποίηση εβδομάδας αλληλεγγύης από 04/12/2017 έως 08/12/2017 (Δευτέρα – Παρασκευή). Είναι πολύ σημαντική η συνεισφορά όλων μας, προκειμένου με αυτόν τον τρόπο να βοηθήσουμε, ώστε να ανακουφιστούν έστω και προσωρινά συμπολίτες μας που έχουν μεγάλη ανάγκη.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εβδομάδα Αλληλεγγύης 4 με 8 Δεκέμβρη

Καλημέρα κόσμε!