Απρ 25 2017

Πίνακας ατήσεων Βελτιώσεων-Οριστ. Τοποθετήσεων (1η ανακοινοποίηση)

Ο παρών δεν είναι πίνακας κατάταξης. Αναρτάται και δημοσιεύεται για έλεγχο των στοιχείων από τους ενδιαφερομένους. Ο τελικός πίνακας κατάταξης θα εκδοθεί μετά την ανακοίνωση των μεταθέσεων από περιοχή σε περιοχή, αφού προσθαφαιρεθούν όσοι θα έχουν μετακινηθεί με μετάθεση προς και από την Κέρκυρα αντίστοιχα. Πιθανόν στο μεταξύ διάστημα να αναρτηθεί ο πίνακας, ακόμη μία ή περισσότερες φορές με τροποποιήσεις-διορθώσεις που τυχόν θα προκύψουν. Μέχρι και την τελευταία ημέρα της προθεμίας που θα οριστεί από το ΠΥΣΔΕ για δήλωση προτιμήσεων (οπωσδήποτε μετά την ανακοίνωση των μεταθέσεων από περιοχή σε περιοχή), μπορούν να υποβάλλονται ενστάσεις για τη μοριοδότηση ή για οποιοδήποτε άλλο στοιχείο του πίνακα (με FAX: 2661038119, e-mail: mail@dide.ker.sch.gr, τηλεφωνικώς: 2661048877 ή με επίσκεψη στα γραφεία της ΔΔΕ Κέρκυρας). Στις περιπτώσεις που έχει δηλωθεί συνυπηρέτηση αλλά δε φαίνονται τα μόρια στον πίνακα, δεν έχει προσκομιστεί η σχετική βεβαίωση, πράγμα που πρέπει να φροντίσει ο ενδιαφερόμενος. Ακόμη κι αν δεν έχει δηλωθεί συνυπηρέτηση ή εντοπιότητα, αν υφίσταται, μπορεί ο ενδιαφερόμενος να απευθυνθεί στη ΔΔΕ Κέρκυρας σχετικά, ώστε να προστεθούν τα ανάλογα μόρια.
Για πληροφορίες – διευκρινίσεις: τηλ. 2661048877 (Κ. Μπελέρχας)

Κατεβάστε το αρχείο εδώ: Πίνακας αιτήσεων Βελτίωσης-Οριστικής Τοποθέτησης(1η τροποποίηση)

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πίνακας ατήσεων Βελτιώσεων-Οριστ. Τοποθετήσεων (1η ανακοινοποίηση)