SUCHT

Wordle: SUCHT

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο SUCHT

Ταξίδια στον κόσμο του βιβλίου

Alki_Zei_I_techni_tou_na_milas_sta_paidia_me_«entimo»_tropo_Michalis_I_Arguridis11Στα πλαίσια του προγράμματος ¨Ταξίδια στον κόσμο του βιβλίου¨ το 30 Γυμνάσιο Μοσχάτου προσκάλεσε την γνωστή και πολύ αγαπητή  σε μικρούς και μεγάλους συγγραφέα ΆλκηΖέη .Η εκδήλωση έγινε την Τετάτρη 17 Δεκεμβρίου στις 6:30 το απόγευμα στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας .Οι μαθητές μας είχαν την ευκαιρία να μιλήσουν μαζί της και να τους απαντήσει σε ερωτήσεις τους. Παράλληλα  λειτούργησε και έκθεση βιβλίου  με μεγάλη απήχηση σε μαθητές,γονείς και καθηγητές!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ταξίδια στον κόσμο του βιβλίου

Καλημέρα κόσμε!