ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗΣ

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ,

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ E-CLASS , ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ, ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΝΗΜΕΝΑ ΑΡΧΕΙΑ(ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ) ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ WEBEX.

ΤΕΛΟΣ,  ΤΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ 8:15Π.Μ ΚΑΙ ΛΗΓΕΙ ΣΤΗ 13:00Μ.Μ..

Η ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑ-ΓΚΟΥΜΑ

Αναστολή της δια ζώσης λειτουργίας, λόγω επιβεβαιωμένου κρούσματος, στη σχολική μονάδα.

Λήψη αρχείου

Επιστροφή στο Σχολείο 10-05-2021

Aγαπητοί γονείς Χριστός Ανέστη και χρόνια σας πολλά

Ενόψει της επαναλειτουργίας  του σχολείου, σας επισυνάπτω τ τη σχετική ΚΥΑ και παρακαλώ αφού τη διαβάσετε προσεκτικά να εφαρμόσετε πλήρως τις σχετικές οδηγίες.

Επισημαίνεται ότι στη σχετική ΚΥΑ προβλέπεται ότι η διεξαγωγή των διαγνωστικών αυτών ελέγχων γίνεται κάθε σχολική εβδομάδα, τουλάχιστον μια φορά πριν από τη Δευτέρα. Ο έλεγχος διενεργείται έως και είκοσι τέσσερις (24) ώρες πριν από την προσέλευση στη σχολική μονάδα.(προμηθεύεστε δωρεάν το test στα φαρμακεία από σήμερα ως την Παρασκευή και το κάνετε την Κυριακή)

Η Νηπιαγωγός

ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑ-ΓΚΟΥΜΑ

Λήψη αρχείου

ΕΞ΄ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 04-03-2021 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 16-03-2021

Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι από την Πέμπτη 04-03-2021 μέχρι και την Τρίτη 16-03-2021 , αναστέλλεται η δια ζώσης λειτουργία των σχολικών μονάδων Π.Ε.Κορινθίας.Ως εκ τούτου, ξεκινάει η εξ΄αποστάσεως εκπαίδευση με ωράριο 14:10 έως 16:20.