Πρoστατευμένο: Φωτογραφίες από τη γιορτή της 28ης Οκτωβρίου

Αυτό το περιεχόμενο είναι προστατευμένο με συνθηματικό. Για να το δείτε εισάγετε το συνθηματικό σας παρακάτω:

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρoστατευμένο: Φωτογραφίες από τη γιορτή της 28ης Οκτωβρίου

Εορτασμός της 28ης Οκτωβρίου

Πολλά συγχαρητήρια αξίζουν στη δασκάλα της Ε’ τάξης κ. Θεοφανοπούλου Δήμητρα και στην καθηγήτρια μουσικής κ. Αρχαύλη Ειρήνη, καθώς επίσης και σε όλους τους μαθητές της Ε΄τάξης για την υπέροχη σχολική γιορτή που οργάνωσαν και μας παρουσίασαν την Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2017  στο αμφιθέατρο του σχολείου μας. Οι μαθητές που κληρώθηκαν για να εκπροσωπήσουν το σχολείο την 1η περίοδο (σημαιοφόρος – παραστάτες)  παρευρέθηκαν στην κατάθεση στεφάνου.

IMG_7756

Κατηγορίες: Εκδηλώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εορτασμός της 28ης Οκτωβρίου

Καλημέρα κόσμε!