Καππαδοκία : Εμπειρία ζωής

204736turkey_cap08-07-18

Η Καππαδοκία είναι από τα λίγα μέρη στον κόσμο που προσφέρουν απόκοσμες εικόνες και αυθεντικές εμπειρίες που σε γυρίζουν πίσω στον χρόνο, χωρίς να χρειαστεί να κάνεις ένα μακρινό ταξίδι για να τις ζήσεις.

Κατηγορίες: ΤΑΞΙΔΙΑ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καππαδοκία : Εμπειρία ζωής

Αύξηση αριθμού εισακτέων σε Α.Ε.Ι

Αποτέλεσμα εικόνας για ΑΕΙ

3.643 περισσότεροι οι εισακτέοι σε σχέση με πέρσι στα Α.Ε.Ι …

Κατηγορίες: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αύξηση αριθμού εισακτέων σε Α.Ε.Ι

Προκήρυξη Εισαγωγής Μαθητών σε Πρότυπα και Πειραματικά Σχολεία 2019 – 2020

Αιτήσεις και ημερομηνίες για την εισαγωγή σε Πειραματικά και Πρότυπα 14.05.2019 – 12:56 … Τι ισχύει για την εισαγωγή σε πρότυπα/πειραματικά σχολεία [ΦΕΚ].

Κατηγορίες: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Προκήρυξη Εισαγωγής Μαθητών σε Πρότυπα και Πειραματικά Σχολεία 2019 – 2020

Οι καλύτεροι ταξιδιωτικοί προορισμοί για το 2019

Αποτέλεσμα εικόνας για ΤΑΞΙΔΙΑ

Μπορεί να υπάρχουν πολλές εκατοντάδες αν όχι χιλιάδες επιλογές για ταξίδια σε πανέμορφους προορισμούς και πόλεις σε όλο τον κόσμο, ωστόσο, το Lonely Planet δημιούργησε μια λίστα με τις δέκα κορυφαίες πόλεις στον κόσμο που αξίζει να επισκεφθεί κανείς το 2019.

Κατηγορίες: ΤΑΞΙΔΙΑ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Οι καλύτεροι ταξιδιωτικοί προορισμοί για το 2019

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

electionsΣας ενημερώνουμε ότι τα σχολεία της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης θα παραμείνουν κλειστά την Παρασκευή 24  Μαϊου  2019 και τη Δευτέρα  27  Μαϊου 2019  λόγω εκλογών.

Κατηγορίες: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ