Εκδρομή 09/05/2014

Παρακαλούμε να συμμετάσχετε στην εκδρομή που θα πραγματοποιήσει η Ε’ τάξη του 2ου δημοτικού σχολείου Γαργαλιάνων, την Παρασκευή 09/05/2014, στη Δημητσάνα, Στεμνίτσα, Βυτίνα και Τρίπολη, στα πλαίσια του Περιβαλλοντικού τους προγράμματος.

Οι δασκάλες σας θα σας ενημερώσουν για τις λεπτομέρειες και θα σας μοιράσουν τις υπεύθυνες δηλώσεις για τους γονείς.

Δείτε ένα βίντεο για το μουσείο υδροκίνησης, το οποίο θα επισκεφθούμε, εδώ.

Σας περιμένουμε

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εκδρομή 09/05/2014

Wordle: Moodle 7.6

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο

Happy New Year!

Η καινούργια χρονιά μας βρίσκει ανανεωμένους και με καλή διάθεση. Έχουμε πολλά σχέδια για δραστηριότητες μέσα στην τάξη και με τη βοήθεια της τεχνολογίας, και θέλουμε να τα δοκιμάσουμε σίγουρα, αν και ο χρόνος είναι περιορισμένος και οι συνθήκες εναντίον μας. Αλλά θα το παλέψουμε.

Να έχουμε όλοι μια καλή και δημιουργική χρονιά!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Happy New Year!

Καλημέρα κόσμε!