Διαγωνισμός Ρομποτικής

7ο ΜΦΡ
Το Σάββατο 18 Δεεμβρίου στις 11:00 το πρωί μπορείτε να παρακολουθήσετε ζωντανά στον σύνδεσμο https://mfr.peiramak.gr την παρουσίαση του τμήματος Πληροφορικής του σχολείου μας για τη συμμετοχή του στον 7ο διαγωνισμό ρομποτικής.
Η βράβευση των σχολείων θα γίνει στις 17:00μμ το απόγευμα πάλι ζωντανά στον ίδιο σύνδεσμο.
Κατηγορίες: Πληροφορική | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαγωνισμός Ρομποτικής

Κλειστά σχολεία με απόφαση Δημάρχου

2

Λόγω των δυσμενών καιρικών συνθήκων το σχολείο δεν θα λειτουργήσει αύριο και τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν μέσω τηλεκπαίδευσης.

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Γενικά | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κλειστά σχολεία με απόφαση Δημάρχου

Εξάρτηση και νέες τεχνολογίες

Βίντεο Youtube

Παρουσίαση Slideshare

Δείτε το στο slideshare.net
Κατηγορίες: Πληροφορική | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εξάρτηση και νέες τεχνολογίες

Εκδρομή στα Λουρά Πόζαρ

1

Εισαγωγή αρχείου

Λουτρά Πόζαρ

Εισαγωγή Συλλογής

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Γενικά | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εκδρομή στα Λουρά Πόζαρ

Καλές Γιορτές

Καλά Χριστούγεννα!!! Ευτυχισμένο το 2022!!!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλές Γιορτές