ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Καλημέρα σε όλους.

Λόγω του οτι υπάρχει πολλές φορές κάποια δυσκολία να ανεβάσω κάποια πράγματα που θέλω στην πλατφόρμα E-ME όπως και σε εσάς να τα δείτε ή να τα απαντήσετε, δημιούργησα αυτό το blog ώστε να τα βλέπετε και  από εδώ.

Ενημερώνω  όλους τους μαθητές  μου αρχικά  αφού δημιουργήσουν λογαριασμό στο παν/νιο σχολικό δίκτυο, να μπουν στην πλατφόρμα E-ME και να βάλουν τα στοιχεία τους ως μαθητές, ώστε να μπορέσω να τους προσκαλέσω στην τάξη.

Επίσης σε κάθε τμήμα χωριστά θα στείλω ειδοποίηση για την μέρα και ώρα που πρέπει να μπουν σε συγκεκριμένο link για την πραγματοποίηση σύγχρονης εκπαίδευσης. Η πρώτη συνάντηση θα είναι δοκιμαστική.

Αν έχετε οποιαδήποτε ερώτηση ή κάτι δικό σας να πείτε μπορείτε να ανεβάζετε σχόλια στο άρθρο που διαβάζετε.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Καλημέρα κόσμε!