Εργασία 5ης Δραστηριότητας

S5_ws_Braessa_Amalia.S5_exl_Braessa_amalia

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εργασία 5ης Δραστηριότητας

Έφτασε το καλοκαίρι.

Μία ακόμα σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της.

Μία από τις καλύτερες χρονιές.Κάθε χρόνο τέτοια μέρα η συγκίνηση των μαμάδων και οι αγκαλιές των παιδιών μου θυμίζουν αυτό που καμιά φορά ξεχνάω κατά τη διάρκεια της χρονιάς ,το πόσο σημαντικός είναι ο δάσκαλος στη ζωή των παιδιών.

Τα λουλούδια ,οι αγκαλιές και τα ΣΑΓΑΠΩ ,ιδιαίτερα από τα πιο μικρά παιδιά, είναι η καλύτερη ανταμοιβή……

Καλό καλοκαίρι …….

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έφτασε το καλοκαίρι.

Αιτωλικό σε φωτογραφίες.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αιτωλικό σε φωτογραφίες.

Αιτωλικό νερένια πόλη.

Δείτε αυτό το εκπληκτικό video εδώ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αιτωλικό νερένια πόλη.

Καλημέρα κόσμε!