ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ

Στο παρόν άρθρο σας παραθέτω τα αποτελέσματα της έρευνας που διεξήγαμε με στόχο την ανάδειξη των διατροφικών συνηθειών των μαθητών του σχολείου μας. Θα έχετε την ευκαιρία να μελετήσετε τα ευρήματα και να τα συγκρίνετε στις δύο φάσεις τους, δηλαδή πριν και μετά την εφαρμογή του project σχετικά με τη βελτίωση των διατροφικών συνηθειών σας. Παρακαλώ σημειώστε τυχόν απορίες ή παρατηρήσεις για να συζητηθούν στην τάξη στην επόμενη συνάντησή μας.

ΕΡΕΥΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ

ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ!

Μικροί και μεγάλοι, όλοι έχουν ανάγκη από κάποιο φίλο για να μοιράζονται τις εμπειρίες τους, τις καλές και τις κακές.

FRIENDS

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ!

Καλημέρα κόσμε!