ΚΑΛΑΘΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Μαιος 2018

Ερωτηματολόγιο αξιολόγησης μαθητή στο Π.Θ. (Β Γυμνασιου)
Τρίτη, 29 Μαΐου 2018, 17:29
Κάτω από: Εργασίες  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ερωτηματολόγιο αξιολόγησης μαθητή στο Π.Θ. (Β Γυμνασιου)

Τα παιδιά της γειτονιάς σου
Πέμπτη, 24 Μαΐου 2018, 16:18
Κάτω από: Μουσική  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τα παιδιά της γειτονιάς σου

Όσοι έχουνε πολλά λεφτά
Πέμπτη, 24 Μαΐου 2018, 16:13
Κάτω από: Μουσική  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Όσοι έχουνε πολλά λεφτά

Συννεφιασμένη Κυριακή (βίντεο εκμάθησης)
Πέμπτη, 24 Μαΐου 2018, 16:11
Κάτω από: Μουσική  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Συννεφιασμένη Κυριακή (βίντεο εκμάθησης)

Συννεφιασμένη Κυριακή

Κλείνουν σχολικές μονάδες
Πέμπτη, 24 Μαΐου 2018, 15:24
Κάτω από: Επαγγελματικα  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κλείνουν σχολικές μονάδες

Απο πληροφορίες του Alfavita κλεινουν  σχολικές μονάδες…

ΑΕΛ – Εισιτήρια διαρκείας
Πέμπτη, 24 Μαΐου 2018, 15:22
Κάτω από: Αελ  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΕΛ – Εισιτήρια διαρκείας

Η ανακοίνωση των «βυσσινί»:

Η ΠΑΕ ΑΕΛ ανακοινώνει την έναρξη της διαδικασίας διάθεσης των εισιτηρίων διαρκείας για την αγωνιστική περίοδο 2018-19.

Από την Παρασκευή 25/5/2018 έως και την Τρίτη 19/6/2018 προτεραιότητα να ανανεώσουν έχουν οι παλαιοί κάτοχοι, διατηρώντας

Διαβάστε όλο το άρθρο»

Συγκέντρωση υπέρ του δημάρχου Γιάννη Μπουτάρη
Τετάρτη, 23 Μαΐου 2018, 23:36
Κάτω από: Πολιτικά  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Συγκέντρωση υπέρ του δημάρχου Γιάννη Μπουτάρη

Σε εξέλιξη βρίσκεται το απόγευμα της Τετάρτης συγκέντρωση συμπαράστασης στον δήμαρχο Θεσσαλονίκης, Γιάννη Μπουτάρη, με αφορμή την επίθεση που δέχθηκε το περασμένο Σάββατο κατά τη διάρκεια των εκδηλώσεων μνήμης για τη Γενοκτονία των Ποντίων.

Αρσεναλ – Οι νέες φανέλες
Τετάρτη, 23 Μαΐου 2018, 23:33
Κάτω από: Αθλητικα,Αρσεναλ  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αρσεναλ – Οι νέες φανέλες

Με τους Ομπαμεγιάνγκ, Λακαζέτ, Οζίλ, Μπεγερίν και Ιβόμπι σε ρόλο παρουσιαστών, η Άρσεναλ διαφήμισε τη νέα φανέλα της για τη σεζόν 2018/19, με μικρές διαφορές στην κλασική «ερυθρόλευκη» απόχρωσή της και τις ροζ ρίγες στο μανίκι να ξεχωρίζουν.

Αρσεναλ – Ο νεος προπονητης
Τετάρτη, 23 Μαΐου 2018, 23:29
Κάτω από: Αθλητικα,Αρσεναλ  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αρσεναλ – Ο νεος προπονητης

Ο Ουνάι Έμερι είναι και με τη βούλα ο νέος προπονητής της Άρσεναλ με τους «κανονιέρηδες» να ανακοινώνουν την συμφωνία με τον Ισπανό τεχνικό.