Ντοκιμαντέρ

Βραβευμένα διηγήματα
Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου 2021, 20:46  Με ετικέτα
Κάτω από: Βραβεία  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Βραβευμένα διηγήματα

Ομάδα μαθητών του Γυμνασίου και του Λυκείου Αγιάσου διακρίθηκε σε πανελλήνιο διαγωνισμό Δημιουργικής Γραφής που διοργανώθηκε από το Μουσείο Επιστημών και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, για τη συγγραφή θεατρικού έργου με θέμα: «Κολλημένος στο διαδίκτυο; Ποτέ!».Ομάδα μαθητών του Γυμνασίου και του Λυκείου Αγιάσου διακρίθηκε σε πανελλήνιο διαγωνισμό Δημιουργικής Γραφής που διοργανώθηκε από το Μουσείο Επιστημών και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, για τη συγγραφή θεατρικού έργου με θέμα: «Κολλημένος στο διαδίκτυο; Ποτέ!».Ομάδα μαθητών του Γυμνασίου και του Λυκείου Αγιάσου διακρίθηκε σε πανελλήνιο διαγωνισμό Δημιουργικής Γραφής που διοργανώθηκε από το Μουσείο Επιστημών και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, για τη συγγραφή θεατρικού έργου με θέμα: «Κολλημένος στο διαδίκτυο; Ποτέ!».Ομάδα μαθητών του Γυμνασίου και του Λυκείου Αγιάσου διακρίθηκε σε πανελλήνιο διαγωνισμό Δημιουργικής Γραφής που διοργανώθηκε από το Μουσείο Επιστημών και Τεχνολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, για τη συγγραφή θεατρικού έργου με θέμα: «Κολλημένος στο διαδίκτυο; Ποτέ!».

Θεατρική παράσταση
Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου 2021, 20:09  Με ετικέτα
Κάτω από: Συμμετοχές  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Θεατρική παράσταση

Οι μαθήτριες Πατσέλλη Ζωή, Αλεντά Μαριάνθη και Καμπά Ελισάβετ έγραψαν το σενάριο και βιντεοσκόπησαν το θεατρικό έργο: «Ξεκόλλα! Μπορείς;», το οποίο απέσπασε το 1ο πανελλήνιο βραβείο στην κατηγορία των εφήβων.

1ο Πανελλήνιο Βραβείο
Δευτέρα, 18 Ιανουαρίου 2021, 20:03  Με ετικέτα
Κάτω από: Βραβεία  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 1ο Πανελλήνιο Βραβείο

Καλώς ορίσατε στο ιστολόγιό μας
Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2020, 11:48
Κάτω από: Χωρίς κατηγορία  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλώς ορίσατε στο ιστολόγιό μας

Στο ιστολόγιο αυτό θα αναρτώνται ανακοινώσεις σχετικά με διαγωνισμούς.