Σχετικά με εμένα…

This blog means to be a tool to publish news or anything that I want to share with people that visit my web site. I won’t write everyday, only when there’s something to say.My writing style will be concise ,lucid and clear.

Ευχαριστώ θερμά το Π.Σ.Δ. που μου δίνει βήμα να εκφράζω τις σκέψεις μου και να τις αντλλάσσω με άλλους συναδέλφους.

Το blog αυτό είναι για μένα μια πρόκληση και βουτιά στα βαθειά…. Ξεκίνησα με μια πιστοποίηση στους Η/Υ ,συνέχισα με μια σελίδα στην Ηλεκτρονική Διαχείριση Τάξης : η-τ@ξη, όπου κυρίως δημοσιεύω projects των μαθητών μου αλλά και δικές μου απο συμμετοχή μου σε διάφορα εκπαιδευτικά προγράμματα , και τώρα αυτή η ιστοσελίδα όπου έχω πάρα πολλά να μάθω κυρίως τεχνικά θέματα και όχι μόνον.

Θα γράφω πάντα αλήθειες , εξ’ ου και το :Bocca della Verit? δηλαδή: “στόμα της αλήθειας” στα Ιταλικά , που βρίσκεται στο avatar μου αλλά και σαν δεύτερο όνομα στο ιστολόγιό μου.

ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Ονοματεπώνυμο                     :         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ  ΑΡΓΥΡΗ?????????.

Οικογενειακή Κατάσταση        :         ΕΓΓΑΜΟΣ?????????.

Ημερομηνία Γέννησης             :         12 /09 /19?????????.

Τόπος Γέννησης                     :     . ΓΡΕΒΕΝΑ?????????.

Διεύθυνση Κατοικίας               :        ?????????.

Τηλέφωνο                               :         2 0 ?????????.

Κινητό                                     :         69????????.

Ε-mail                                     :         1) arganasta@sch.gr 2)anasta_arg@yahoo.com,

Ιστοσελίδες                         :

Σπουδές:                                  :Πτυχίο Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας του ΑΠΘ με βαθμό «Λίαν Καλώς» 12/ 11/ 1980

Επαγγελματική Εμπειρία        :25 έτη προϋπηρεσίας ( πραγματική προϋπηρεσία 28 έτη- αναπληρώτρια , ωρομίσθια)

Ξένες Γλώσσες                      :Αγγλικά , Γερμανικά , Τούρκικα , Ιταλικά

Γνώσεις Η/Υ                           :Πολύ καλή ? δύο πιστοποιήσεις α) Σεμινάρια Καθηγητών Μέσης Εκπαίδευσης β) Δια βίου Εκπαίδευση.

Λοιπές Γνώσεις                    :Οικονομικά ?Μισθοδοσία

Ημερίδες_ – Σεμινάρια            :Παρακολούθηση ημερίδων και σεμιναρίων περί τις 500 ώρες με εκπαιδευτικό περιεχόμενο( Διδακτικής , παιδαγωγικών , χρήση Η/Υ στο μάθημα ?)

Εργασίες                               : Συμμετοχή σε Εκπαιδευτικά προγράμματα :1) Περιβαλλοντολογικά  2) ΚΕΘΙ   3) Αγωγής Υγείας.

Οι εργασίες μου υπάρχουν στο Internet :eclass.sch.gr (η Τάξη ) .

Ασχολίες-Ενδιαφέροντα          :Επιστημονικά ?Νέες  Τεχνολογίες ?Ψηφιακή Φωτογραφία- Λογοτεχνία-

Ατομικές Δεξιότητες                 :Οργανωτικό άτομο , καλές διαπροσωπικές σχέσεις με συναδέλφους και μαθητές.

Οι  παραπάνω  πληροφορίες είναι ακριβείς και αληθείς

Υπογραφή                                                                              Ημερομηνία    / 10 / 2008