Ημέρα σχολικού αθλητισμού

Με μεγάλο ενθουσιασμό οι μαθητές του σχολείου μας πραγματοποίησαν τις αθλητικές δραστηριότητες αφιερωμένες σε θέματα Ολυμπιακού ιδεώδους.

Συναγωνιστικά Παιχνίδια, Κουίζ γνώσεων,Δημιουργία Αφίσας, Καταγραφή Απόψεων μαθητών όλα σε ένα χαρούμενο και συνεργατικό κλίμα. Ακολουθεί φωτογραφικό υλικό από τις δραστηριότητές μας.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ημέρα σχολικού αθλητισμού

Γιορτή Χριστουγέννων

Το ζεστό χειροκρότημα όλων των παρευρισκομένων κέρδισαν οι μαθητές του δημοτικού σχολείου μας στην Χριστουγεννιάτικη γιορτή , τελευταία μέρα πριν το κλείσιμο των σχολείων για τις διακοπές των χριστουγέννων.

Τα παιδιά παρουσίασαν μουσικοκινητικό δρώμενο , οπτικοποιώντας τραγούδι των Χριστουγέννων. Ακολουθεί σχετικό βίντεο.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Γιορτή Χριστουγέννων

Καλημέρα κόσμε!