MOODLE

wordle

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο MOODLE

“Τρώω αλλά … δεν με τρώει”

p063a

Το πρόγραμμα Αγωγής Υγείας με θέμα τη διατροφή “Τρώω αλλά δεν με τρώει”, που πραγματοποιήθηκε στο Γυμνάσιο Κάτω Αχαΐας κατά το σχολικό έτος 2014-2015 πλησιάζει στο τέλος του. Για το λόγο αυτό οι μαθητές που υλοποίησαν το πρόγραμμα σε συνεργασία με τις υπέυθυνες καθηγήτριές τους, σας προσκαλούν σε μια εκδήλωση παρουσίασης του προγράμματος, οργανώνοντας ΕΝΑ ΥΓΙΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ. Το πρωινό θα περιλαμβάνει σπιτικά γλυκά, βουτήματα, φρούτα, λαχανικά, τα οποία θα προσφερθούν στους μαθητές και τους καθηγητές όλου του σχολείου. Επίσης θα παρουσιαστούν τα αποτελέσματα έρευνας, σχετικά με την ανίχνευση των διατροφικών αναγκών των μαθητών του σχολείου, και τέλος θα υπάξει έκθεση από αφίσες και κατασκευές που δημιούργησαν οι μαθητές καθ’ όλη τη διάρκεια του προγράμματος.

Η εκδήλωση αυτή θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 11/05/2015 στις 09,00 στο Γυμνάσιο

Κάτω Αχαΐας.

Σας περιμένουμε να απολάυσουμε όλοι μαζί ένα υγιεινό πρωινό!

Μεσογειακή διατροφή

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο “Τρώω αλλά … δεν με τρώει”

Καλημέρα κόσμε!