Anna Georgakopoulou

Ein Versuch sich als Lehrerin zu verbessern!

“Θα γίνουμε η φαντασία σας και …………….”

Ιαν 201424

kinoclub

και εδώ

Στο πλαίσιο των Σχολικών Δραστηριοτήτων, εμείς φέτος θα …. κινηματογραφήσουμε ……………..

Το πρόγραμμά μας ονομάζεται “Θα γίνουμε η φαντασία σας και θα σας ταξιδέψουμε σε μέρη …… μαγικά,….κινηματογραφικά….”

και εντάσσεται στην ενότητα “Κινηματογραφική Λέσχη”.

Οι παρακάτω μαθητές της Β’ Τάξης του σχολείου μας : Ασημίνα,Διονύσης,Μάνια,Αλέξης,Κωνσταντίνα,Έλενα,Νίκος,Μύριαμ

Βάσια,Τζουλιάν,Αναστασία,Αλέξανδρος,Κατερίνα,Δημήτρης,Χρήστος,Παναγιώτης

θα συνεργαστούν,θα κουραστούν, θα διασκεδάσουν θα δημιουργήσουν,θα κινηματογραφήσουν,θα ερευνήσουν,θα αναζητήσουν,θα διαφωνήσουν και θα απολαύσουν αυτό το πρόγραμμα υπό την καθοδήγηση της καθηγήτριάς τους κ. Γεωργακοπούλου Άννας ΠΕ07

Τα νέα μας θα τα βρίσκετε εδώ.

Αφήστε μια απάντηση

Ich bin Deutschlehrerin im 1. Gymnasium in Amaliada.Mein Beruf interessiert mich sehr und deshalb versuche ich täglich meinen Schülern das Beste beizubringen.

σχόλια