Ημερήσια εκδρομή στη θεσσαλονίκη

Μια πολύ καλή ξενάγηση μπορεί κανείς να παρακολουθήσει στην παρακάτω διεύθυνση

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ημερήσια εκδρομή στη θεσσαλονίκη

Ημερήσια εκδρομή στη Θεσσαλονίκη

Οι μαθητές του σχολείου μας πραγματοποίησαν ημερήσια εκδρομή στη Θεσσαλονίκη. Περίμεναν με ανυπομονησία την ημέρα αυτή επειδή  η συγκεκριμένη απόδραση από το χωριό θα ήταν η πρώτη εδώ και πολύ καιρό. Βέβαια, κάποιες μετακινήσεις έγιναν κατά τη διάρκεια της χρονιάς αλλά όχι για ολόκληρο το σχολείο. Επισκέφθηκαν το Πολεμικό Μουσείο όπου τους έγινε μια πολύ ενδιαφέρουσα ξενάγηση.polemiko_mouseio

Πληροφορίες για το Πολεμικό Μουσείο μπορεί κανείς να βρει εδώ

Επίσης μπορεί να παρακολουθήσει το ακόλουθο βίντεο

Για  και τον Ι.Ν. του Αγ. Δημητρίου. Έκαναν βόλτα στην παραλία της πόλης. Όλοι επέστρεψαν ασφαλείς και χαρούμενοι  , τόσο οι μαθητές όσο και οι συνοδοί καθηγητές.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ημερήσια εκδρομή στη Θεσσαλονίκη

Καλημέρα κόσμε!