Υποστήριξη εκπόνησης εγκεκριμένων προγραμμάτων Αγωγής Υγείας για το σχολικό έτος 2019-2020

Προκειμένου να υποστηριχθεί αποτελεσματικότερα η εκπόνηση των εγκεκριμένων προγραμμάτων Αγωγής Υγείας του σχολικού έτους 2019-2020 από την  Υπεύθυνη Αγωγής Υγείας της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Α΄ Αθήνας παρακαλούνται οι εμπλεκόμενοι εκπαιδευτικοί, ανά πρόγραμμα, να επιστρέψουν συμπληρωμένο το συνημμένο φύλλο εργασίας στην ηλεκτρονική διεύθυνση agygeias@dide-a-ath.att.sch.gr μέχρι την Παρασκευή  13/3/2020.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνείτε με την Υπεύθυνη Αγωγής Υγείας της ΔΔΕ Α΄ Αθήνας.

Κατεβάστε το φύλλο εργασίας –> ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ AY 2019-2020

Αθήνα  5 / 3 / 2020

Η Προϊσταμένη του  τμήματος

ΕΑ΄ Διοικητικού

Αγγουροδήμου    Μαρία

Κατηγορίες: Αγωγή Υγείας. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.