Πλοήγηση

Καλώς ήρθατε στο διαδικτυακό μας σχολείο. Για να κάνουμε πιο εύκολη την πλοήγησή σας έχουμε διαμορφώσει την ιστοσελίδα μας με μενού, κατηγορίες, άρθρα και σελίδες όπου επιλέγετε τον τομέα στον οποίο θέλετε να ενημερωθείτε.

Στο Μενού, επάνω οριζόντια υπάρχουν οι σελίδες του ιστολογίου με σταθερό περιεχόμενο.

• Η αρχική σελίδα η οποία εμφανίζει τα πρόσφατα άρθρα κατά χρονολογική σειρά.
  • Στοιχεία για το Νηπιαγωγείο και τους Εκπαιδευτικούς.
  • Χρήσιμες οδηγίες με υποσελίδες για ενημέρωση σε  ξεχωριστά θέματα που μας αφορούν.

Στην κάθετη στήλη υπάρχουν επίσης τα άρθρα, ταξινομημένα σε κατηγορίες απ’ τις οποίες επιλέγετε όποια σας ενδιαφέρει.

Οι Κατηγορίες περιλαμβάνουν Ανακοινώσεις, Εκδηλώσεις, Δραστηριότητες ανά μήνα και την κατηγορία «αξίζει να διαβάσετε» όπου μπορείτε να διαβάσετε επιστημονικά άρθρα, σκέψεις και προβληματισμούς που μας απασχολούν.

Σας ευχόμαστε Καλή Πλοήγηση!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πλοήγηση

Καλημέρα κόσμε!