• Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2017, ώρα 10.00 π.μ.: Τα Χριστούγεννα πλησιάζουν και οι μάγισσες Φρικαντέλα και Ζορζουέλα σιχαίνονται τα κάλαντα. Τι θα συμβεί όταν τα παιδιά επιχειρήσουν να τους τα ψάλλουν; Ελάτε να το μάθετε στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου μας από τις μαθήτριες και τους μαθητές των τμημάτων Β2 και Δ1.

• Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2017, ώρα 10.00 π.μ.: Οι μαθήτριες και οι μαθητές του τμήματος Β1 σας προσκαλούν να παρακολουθήσετε τη θεατρική τους παράσταση: «Η μπουγάδα του Άι Βασίλη».

• Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2017, ώρα 10.00 π.μ.: Η Πρώτη τάξη του Σχολείου μας ( τμήματα Α1, Α2, Α3) σας προσκαλεί να παρακολουθήσετε τα δύο θεατρικά τους έργα: «Ο Τσαγκάρης και τα καλικαντζαράκια» και «Το πνεύμα των Χριστουγέννων».

Ο Διευθυντής, ο Σύλλογος Διδασκόντων και το προσωπικό του Σχολείου μας εύχονται σε όλες και όλους σας Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένος ο νέος χρόνος με υγεία και ευτυχία σε εσάς και στις οικογένειές σας.