Τα αποτελέσματα των αγώνων χθες, 1-4-2017,  στο 2ο Τουρνουά Αλληλεγγύης για το σχολείο, είχαν ως εξής:

9ο / 8ο –     0-4

9ο / 10ο –  1-4

9ο/ 18ο –   0-0

9ο/13ο –    1-4

9ο/ 4ο –     0-1

Αν και τα αποτελέσματα δεν ήταν τόσο καλά, έγινε μεγάλη προσπάθεια από τα παιδιά και σημασία έχει η συμμετοχή και η διασκέδαση τους.

Οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης που συμμετείχαν ήταν:   Αργυράκης Γ., Βουζοπλής Ν., Καραούλης Δ., Κολόμβας Ν., Μπελεβώνης Ν., Νάτσκας Θ., Παττακός Κ., Πετρόπουλος Αλ. , Τσίρμπας Κ. και Τσιφτσόγλου Β.

Ευχαριστούμεθερμά τα παιδιά για τη συμμετοχή τους, τους γονείς τους και  τους γυμναστές κ. Αλέξάνδρα Μπάτζου και κ. Τάσο Λαμπαούνα.

Ευχαριστούμε επίσης, τον Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κ. Δάρα Δ., που μετέφερε στον χώρο διεξαγωγής των αγώνων, όσα τρόφιμα και  είδη πρώτης ανάγκης  συγκεντρώθηκαν.