Την Παρασκευή 27 Νοεμβρίου 2015 έληξε το χρονικό διάστημα που είχε ορισθεί για τη συγκέντρωση χρημάτων,  κατόπιν προγενέστερης ανακοίνωσής μας, για το παιδί της σχολικής μας κοινότητας που αντιμετωπίζει σοβαρότατο πρόβλημα υγείας. Τα κουτιά συγκέντρωσης χρημάτων ανοίχτηκαν και καταμετρήθηκαν  τα χρήματα από τη Διευθύντρια του σχολείου, την Υποδιευθύντρια, δύο δασκάλες του σχολείου, τις Προϊσταμένες των όμορων Νηπιαγωγείων κι ένα μέλος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων. Το απόγευμα της ίδιας ημέρας τα χρήματα παραδόθηκαν στον πατέρα του παιδιού.

Σας ευχαριστούμε όλους για την άμεση, θετική και πολύ συγκινητική ανταπόκρισή σας!

Ευχόμαστε και προσευχόμαστε όλοι να γίνει καλά το παιδάκι και σύντομα να είναι κοντά μας!

KARTA1