Αρχείο για "28 Οκτωβρίου 2015"

Παρέλαση 28 Οκτωβρίου 2015

Η παρουσία των μαθητών και των εκπαιδευτικών του σχολείου μας  που συμμετείχαν στην παρέλαση του Δήμου Αμαρουσίου για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου 1940 ήταν εξαιρετική.

Συγχαρητήρια στα παιδιά μας και στους εκπαιδευτικούς: κ. Μπαλανίκα Αφροδίτη, κ. Λαμπαούνα Τάσο και κ. Χρυσανθόπουλο Γιάννη.

27 Οκτωβρίου 2015-Εκδήλωση για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου 1940

Με μεγάλη επιτυχία και συγκίνηση πραγματοποιήθηκε η παράδοση της Σημαίας στους σημαιοφόρους και τους παραστάτες, καθώς και η εκδήλωση για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου 1940, που προετοίμασαν οι μαθητές της Ε΄τάξης. Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές της Ε΄τάξης και τους εκπαιδευτικούς: Οικονόμου Ασπασία, Ζαΐμη Τάσο, Γιαννουράκου Ελένη και Λάλου Μαρία.

Με την παρουσία του στην εκδήλωση μάς τίμησε ο πρώην σχολικός σύμβουλος της 18ης Περιφέρειας ΠΕ Αττικής κ. Ράπτης Ηλίας.