xrist. prosklisi 2014

Σας ενημερώνουμε πως η “Γιορτή των Χριστουγέννων ”  θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 19-12-2014 από τις 08:30 έως τις 10:30 περίπου από τους μαθητές της Α΄ & Β΄ τάξης στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του σχολείου μας.  Υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί είναι η κ. Καργιώτου Όλγα, η κ. Τάγαρη Παναγιώτα, η κ. Τσάνου Αφροδίτη, η κ. Χέρα Βιργινία, η κ. Φίλιου Ιωάννα,  η κ. Μουρέλλα Σωτηρία  και η Μουσικός του σχολείου κ. Λάλου Μαρία. Μετά το πέρας της γιορτής  θα λειτουργεί Bazaar στον χώρο του σχολείου με κατασκευές των παιδιών και γλυκά των μαμάδων. Ακόμη, από τις 12:00 έως τις 14:00 θα δοθούν οι Έλεγχοι Προόδου για το Α΄ Τρίμηνο στις τάξεις Γ΄, Δ΄, Ε΄& ΣΤ΄, ενώ στις τάξεις Α΄& Β΄ θα πραγματοποιηθεί απλή ενημέρωση.   Το Ολοήμερο αυτή την ημέρα θα λειτουργήσει κανονικά.